CB NOU ESPLUGUES
Som equip, som ESPLUGUES !!

XIX TORNEIG DE BÀSQUET CADET "Ciutat d'Esplugues"

CALENDARI

La competición en la XIX Edición del Torneig de Bàsquet Cadet "Ciutat d'Esplugues", se divide inicialmente en 2 grupos de cuatro equipos.

 


GRUPO A


GRUPO B

A1

A2

A3

A4

FC BARCELONA LASSA

CB i UNIÓ MANRESANA  

VALENCIA BASKET CLUB

SELECCIÓ ILLES BALEARS

B1

B2

B3

B4

KK PETROVGRAD (SERBIA)

CB NOU ESPLUGUES

DIVINA SEGUROS JOVENTUT DE BADALONA

STELLA AZZURRA (ROMA)


F A S E   P R E V I A 

MARTES,  2

 

18:30 h

GRUPO B

KK PETROVGRAD     

51 - 50

CB NOU ESPLUGUES  

20:30 H

GRUPO A

FC BARCELONA LASSA

61 - 73

CB i UNIÓ MANRESANA 

MIÉRCOLES,  3

10:00 h

GRUPO A

ILLES BALEARS

55 - 71

VALENCIA BASKET

12:00 h

GRUPO B

STELLA AZZURRA

62 - 78

JOVENTUT BADALONA

 

 

16:00 h

GRUPO A

CB I UNIÓ MANRESANA

86 - 64

ILLES BALEARS

17:45 h

GRUPO B

KK PETROVGRAD    

47 - 85

STELLA AZZURRA

19:30 h

GRUPO A

FC BARCELONA LASSA

75 - 65

VALENCIA BASKET

21:15 h

GRUPO B

CB NOU ESPLUGUES

49 - 86

JOVENTUT BADALONA

JUEVES,  4

09:00 h

GRUPO A

CB I UNIÓ MANRESANA

65 - 52

VALENCIA BASKET

10:45 h

GRUPO A

FC BARCELONA LASSA

97 - 50

ILLES BALEARS

12:30 h

GRUPO B

JOVENTUT BADALONA

131 - 62

KK PETROVGRAD      

12:30 h

GRUPO B

CB NOU ESPLUGUES

68 - 97

STELLA AZZURRA

16:30 H

PRESENTACIÓN EQUIPOS DEL TORNEIG

18:00 H

        CONCURSO DE TRIPLES

GANADOR:  Julià Piñeyro (CB i Unió Manresana)

Jose Miguel Carpio (Valencia Basket)

Marko Zecevic (KK Petrovgrad)

19:00 h

SEMIFINAL 1

1º GA CB I UNIÓ MANRESANA -  2º GB STELLA AZZURRA

49 - 82

21:00 h

SEMIFINAL 2

1º GB JOVENTUT DE BADALONA -  2º GA BARCELONA LASSA 

65 - 60

F A S E   F I N A L 

VIERNES,  5

09:00 h

7º - 8º

4º GA - ILLES BALEARS

80 - 49

4º GB - CB NOU ESPLUGUES

10:45 h

5º - 6º

3º A - VALENCIA BASKET

80 - 38

3º GB - KK PETROVGRAD

12:30 h

3º - 4º

2º SF1 - CB I UNIÓ MANRESANA

62 - 64

2º SF2 - BARCELONA LASSA        

18:00 h

FINAL

1º SF1 - STELLA AZZURRA

95 - 80

1º SF2 - JOVENTUT DE BADALONA

20:00 H

        CLAUSURA Y ENTREGA DE PREMIOS



CLASSIFICACIÓN FINAL

STELLA AZZURRA

JOVENTUT DE BADALONA

FC BARCELONA LASSA

CB I UNIÓ MANRESANA

VALENCIA BASKET

KK PETROVGRAD

ILLES BALEARS 

CB NOU ESPLUGUES